Księstwo Warszawskie. 5 groszy 1811-1812 IB, Warszawa – zestaw 4 szt.

100 PLN
Cena końcowa: 195 PLN
Przebicie: + 95 %

Patyna.

Kopicki 3684 i 3683

Stan zachowania: 3+ (VF+)