Księstwo Warszawskie. Złotówka (1/6 Talara) 1814, Warszawa

400 PLN
Cena końcowa: 1 350 PLN
Przebicie: + 238 %

Delikatna patyna i justunek. Rzadka i poszukiwana moneta.

Kopicki 3694; Plage 107

Stan zachowania: 3+ (VF+)