Księstwo Warszawskie. 1/3 talara (2 złote) 1814 IB, Warszawa

300 PLN
Cena końcowa: 600 PLN
Przebicie: + 100 %

Ładny egzemplarz, zielonkawa patyna.

Plage 113; H-Czapski 3482; Kopicki 3699

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 8,70 g Ag