Księstwo Warszawskie. 1/3 talara (2 złote) 1812 IB, Warszawa

300 PLN
Cena końcowa: 450 PLN
Przebicie: + 50 %

Drobny justunek, dobrze zachowane detale, patyna.

Plage 111; H-Czapski 3471; Kopicki 3697

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 8,58 g Ag