Rosja/Estonia. Medal Nagroda Stowarzyszenia Rolniczego i Przemysłowego

400 PLN
Cena końcowa: 1 600 PLN
Przebicie: + 300 %

Aw.: Rolnik ze zwierzętami  w oddali oracz. W otoku: JURJEWI EESTI POLLUMEESTE SELTS.
Rw.: Rzemieślnik w pracy. W otoku.: TOO JA HOOLE EESTI Wskazówka szorstkości krawędzi.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna patyna.

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 50,59 g Ag
Średnica: 46 mm