PRL. Medal - Władysław Herman 1982, srebro

230 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 48 %

Projektant W. Korski, Emitent PTA i N, Warszawa.

Idealnie zachowany egzemplarz.

Paszk. MW28/82

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 143 g Ag 925
Średnica: 70 mm