Polska. Medal Racławice 1794

170 PLN
Cena końcowa: 350 PLN
Przebicie: + 106 %

Piękny detal, brązowa patyna.

H-Czapski 10469

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: brąz
Średnica: 30 mm