Polska. Medal Racławice 1794

Cena wywoławcza:
170 PLN
350 PLN
+ 106 %

Piękny detal, brązowa patyna.

H-Czapski 10469

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: brąz
Średnica: 30 mm