Polska. Medal. Towarzystwo Gospodarskie

250 PLN
Cena końcowa: 1 350 PLN
Przebicie: + 440 %

Aw: Rolnik z pługiem ciągniętym przez woły, poniżej napis SZCZĘŚĆ BOŻE i sygnatura C. RADNITZKY
Rw:
Napis w centrum DOBRZE ZASŁUŻONEMU, poniżej TOWARZYSTWO GOSPODARCZE, na samy dole narzędzia rolnicze, wokół wieniec

Medal autorstwa C. Radnitzky’ego

Znakomity egzemplarz.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 91.47 g brąz
Średnica: 60 mm