Polska. Powstanie Listopadowe. Medal z 1831 r

600 PLN
Cena końcowa: 1 800 PLN
Przebicie: + 200 %

Aw.: Orzeł ze sztandarem polsko-litewskim powyżej napis: FATA ASPERA VINCES, na dole 7 SEPTEMBRE 1831
Rw.:
Urna na pomniku z nazwiskami dowódców poległych w obronie Warszawy: SOWINSKI /KICKI / KAMINSKI / ZYMIRSKI / MYCIELSKI / SKARSZEWSKI/PARIS 1831

Medal sygnowany Jeana Rouvet. wybity przez Polski Komitet Emigracyjny w Paryżu.

Pięknie zachowany egzemplarz.

H-Czapski 3830

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 39,97 g brąz
Średnica: 46 mm