Stanisław August Poniatowski. Medal koronacyjny 1764

Cena wywoławcza:
450 PLN
900 PLN
+ 100 %

Medal autorstwa T. Pingo, wybity w Londynie z okazji koronacji króla w 1764 roku.

Delikatny połysk, ryski w tle, patyna.

Raczyński 487; H-Czapski 3027

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 17,19 g Ag
Średnica: 34 mm