August II Mocny. Niemcy, Saksonia, Drezno. Medal 1726 r. (Johann Wilhelm Hoeckner)

400 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 38 %

Aw.: Widok świątyni
Rw.:
Napis w 17 wierszach

Król Polski August II Mocny fundator nowego kościoła Frauenkriche w Dreźnie.

Bardzo dobrze zachowany relief, obicie obrzeża, patyna.

Merseburger 2412

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 58.15 g Ag
Średnica: 55 mm