Polska. Stanisław Leszczyński. Medal

500 PLN
Cena końcowa: 1 450 PLN
Przebicie: + 190 %

Medal 1738 r. z okazji objęcia przez Leszczyńskiego Księstwa Lotaryngii i Baru.

Bardzo ładny egzemplarz, wiekowa patyna.

H-Czapski 2731 (R)

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 14,68 g Ag
Średnica: 32 mm