Medal. Stanisław Leszczyński. Wzniesienie pomnika króla Francji 1755

150 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 7 %

Aw.: Popiersie Stanisława Leszczyńskiego w peruce i napis STANISLAUS I D G REX POL MAG DUX LIT LOTH ET BAR
Rw.:
Pomnik Ludwika XV na kolumnie i napis: UTRIUSQUE IMMORTALITATI

Drobne ryski i uderzenia, patyna.

Raczyński 454, H-Czapski 2734 (R1)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 50,42 g brąz