Polska. Christian Radziwił. Kopia medalu 1626, srebro

1 500 PLN
Cena końcowa: 2 400 PLN
Przebicie: + 60 %

Aw: Popiersie Krzysztofa Radziwiłła w zbroi w prawo, CHRI RADZIWIL D G BIRZA ET DVBIN DVX M D L CAM D S R I PR
Rw: Herb Radziwiłłów pod trzema hełmami zdobionymi w pióropusze, TENDET IN ARDVA VIRTVS 1626

Ładny egzemplarz, patyna.

Racz. 127

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 17,90 g Ag
Średnica: 40 x 32 mm