II RP. 2 złote 1924, Paryż NGC MS61

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

Cena wywoławcza:
800 PLN
950 PLN
+ 19 %

Bardzo ładny egzemplarz, połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.
Parchimowicz 109a

Stan zachowania: NGC MS61