II RP. 2 złote 1924 literka H, Birmingham NGC XF45

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

Cena wywoławcza:
2 400 PLN
2 600 PLN
+ 8 %

Najrzadsza obiegowa dwuzłotówka z okresu II RP.
Bardzo ładny egzemplarz. Zachowany  połysk menniczy, dobre detale. Patyna.

Fischer OB 009; Parchimowicz 109b

Stan zachowania: NGC XF45