Zygmunt III Waza. 3 krucierze 1616, Kraków

120 PLN
Cena końcowa: 120 PLN

Delikatny połysk, patyna.

Kopicki (nowy) 404

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 1,58 g Ag