II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

Cena wywoławcza:
130 PLN
160 PLN
+ 23 %

Uderzenie na rancie, patyna.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 21,89 g Ag