II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

130 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 23 %

Uderzenie na rancie, patyna.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 21,89 g Ag