II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

180 PLN
Cena końcowa: 235 PLN
Przebicie: + 31 %

Bardzo ładna moneta, złocista patyna, dobrze zachowane detale.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 21,91 g Ag