II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

150 PLN
Cena końcowa: 390 PLN
Przebicie: + 160 %

Kolorowa patyna, zachowany połysk menniczy.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 2/2- (EF/EF-)
Waga: 22,14 g Ag