II RP. 10 złotych 1933 Sobieski

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

220 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 18 %

Wiekowa patyna, zachowany połysk menniczy. Bardzo dobra prezencja monety.

Fischer OB 020; Parchimowicz 121

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 21,93 g Ag

Aukcja 18 - sesja II
16, Grudnia 2018