II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety – zestaw 10 sztuk

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudzień 2018 )

400 PLN
Cena końcowa: 410 PLN
Przebicie: + 3 %

Ładne egzemplarze, połysk i delikatna patyna.

Stan zachowania: 2/3+ (EF/VF+)

Aukcja 18 - sesja II
16, Grudzień 2018