II RP. 10 złotych 1932 głowa kobiety ze znakiem NGC MS60

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

150 PLN
Cena końcowa: 205 PLN
Przebicie: + 37 %

Delikatna patyna, doskonale zachowane detale, połysk menniczy. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Fischer OB 015; Parchimowicz 120b

Stan zachowania: NGC MS60

Aukcja 18 - sesja II
16, Grudnia 2018