Królestwo Polskie. 1 fenig 1918 FF

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

30 PLN
Cena końcowa: 40 PLN
Przebicie: + 33 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Parchimowicz 4; Fischer ON 004

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 1,98 g Fe