Królestwo Polskie. 1 fenig 1918 FF NGC MS65 (MAX)

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

500 PLN
Cena końcowa: 525 PLN
Przebicie: + 5 %
Najwyższa nota gradingowa na świecie.
Rzadszy w takim stanie zachowania.
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Parchimowicz 4; Fischer ON 004

Stan zachowania: NGC MS65 (MAX)