Polska, OST. 1 i 2 kopiejki 1916 - zestaw 7 monet

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudzień 2018 )

30 PLN
Cena końcowa: 136 PLN
Przebicie: + 353 %

Różne mennice.

Patyna.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: Fe

Aukcja 18 - sesja II
16, Grudzień 2018