Polska, OST. 3 kopiejki 1916 - zestaw 9 monet

Aukcja 18 - sesja II ( 16 Grudnia 2018 )

40 PLN
Cena końcowa: 190 PLN
Przebicie: + 375 %

Różne mennice.

Patyna.

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: Fe