Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1582, Ryga NGC XF

350 PLN
Cena końcowa: 480 PLN
Przebicie: + 37 %

Rzadki rocznikowo trojak ryski. Odmiana z GENS na rewersie.
Kolorowa patyna na całej powierzchni monety, wytarte najwyższe elementy monety, delikatny połysk menniczy.

Iger R.82.1.d (R2)

Stan zachowania: NGC XF