Zygmunt II August. Czworak (4 grosze) 1566 Wilno NGC AU58

900 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 22 %

Tylko 3 egzemplarze ocenione wyżej prze firmę gradingową.
Bardzo ładnie wybita moneta. Zachowany połysk menniczy, bardzo dobre detale, delikatna patyna.

Kopicki 3311 (R1); Ivanauskas 10SA11-2

Stan zachowania: NGC AU58