Polska/ Śląsk. Półgrosz świdnicki 1519 - Piękny

100 PLN
Cena końcowa: 140 PLN
Przebicie: + 40 %

Piękny stan zachowania, wiekowa kolorowa patyna. Rzadszy.

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 0,97 g Ag