Zygmunt I Stary. Zestaw półgroszy + grosz Albrechta 1544

Cena wywoławcza:
100 PLN
358 PLN
+ 258 %

W zestawie 8 monet.
Różne daty i mennice. Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: Srebro