Władysław II Wygnaniec (1138-1146). Denar

350 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 6 %

Aw.: Rycerz z mieczem nad jeńcem.
Rw.: Orzeł chwytający zająca.

Minimalnie niedobity egzemplarz, patyna.

Kopicki 53 (R2)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0,51 g Ag