Władysław II Wygnaniec 1138-1146. Denar

600 PLN
Cena końcowa: 1 150 PLN
Przebicie: + 92 %

Aw.: Rycerza na wprost z mieczem i tarczą, litera S po prawej stronie
Rw.: Biskup na wprost z księgą i pastorałem

Bardzo ładny, czytelny egzemplarz. Zachowany połysk, piękna patyna podkreślająca detale.

Kopicki 51 (R1)

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 0,59 g Ag