Rzym. Gilip I Arab. (244-249) AR – antoninian

200 PLN
Cena końcowa: 200 PLN

Aw.: Głowa cesarza w prawo
Rw: Słoń

AETERNITAS AVGG
Ładny egzemplarz, patyna. Nieco rzadsza moneta.

RIC 58

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,68 g