Rzym. Kommodus (180-192). Denar

Cena wywoławcza:
200 PLN
200 PLN

Aw.: Głowa cesarza w prawo i napis: M COMMODVS ANTONINVS AVG
Rw.: Pax stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i napis: TR P VI IMP IIII COS III P P

Rzadszy typ monety. Patyna.

RIC 17

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)