Rzym, Republika. Q. Minicius Rufus. Denar 122 pne., Rzym

Cena wywoławcza:
250 PLN
250 PLN

Dobre detale, patyna.

Sear 152

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,99 g Ag