Grecja, Parthia. Vologases V (191-208 AD), AR-drachma NGC Ch XF

600 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 83 %

Aw.: Głowa króla na wprost.
Rw.: Araces siedzi w prawo, trzyma łuk, dookoła postaci zbarbaryzowana inskrypcja alfabetem greckim.

Mennica: Ekbatana
Moneta w gradingu NGC z wysokimi ocenami. Bardzo dobry stan zachowania, wiekowa patyna. Rzadsza moneta.

Sellwood 86.3. Shore 449.

Stan zachowania: NGC Ch XF