Grecja. Eubeka, Histatia 1997-146 pne. AR – tetrobol

200 PLN
Cena końcowa: 200 PLN

Rzadsza moneta. Wyraźne detale, połysk, patyna.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 1,82 g Ag
Średnica: 12,5 mm