354

Polska. Odznaka 2 Pułku Ułanów Legionów Polskich

Cena wywoławcza::
4 500 pln
7 200 pln
60 %

Odznaka pamiątkowa 2 Pułku Ułanów Legionów Polskich. Srebro, emalia. Mocowanie w postaci pionowej agrafki. Na rewersie widoczna austriacka cecha srebra oraz sygnatura wykonawcy („R-S”). Drobne powierzchniowe odpryski emalii na tarczy.

Stela „Polskie Odznaki…” poz. 2.22.b; Sawicki, Wielechowski „Odznaki Wojska…” str. 160

Stan zachowania: bardzo dobry
Średnica: 40,0x27,0 mm