Chiny, Manchukuo 1 Fen (1934-1936) lot 3 sztuk

Aukcja 16 - sesja II ( 09 Września 2018 )

Cena wywoławcza:
30 PLN
40 PLN
+ 33 %

Ładne egzemplarze, patyna. Zestaw 3 sztuk.

TT 3 (1934); KT 2 (1935); KT 3 (1936)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: brąz