Śląsk, księstwo legnicko-brzesko-wołowskie. 6 krajcarów 1674 CB

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

140 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 157 %

Jerzy Wilhelm (1672-1655).
Delikatny połysk, patyna.

F.u.S. 1960

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3,32 g Ag