Zygmunt III Waza. Trojak (3 grosze) 1599, Wschowa

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 155 PLN
Przebicie: + 55 %

Popiersie z innym typem kryzy w tym roczniku.

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Iger W.99.2.a

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2.11 g Ag