Polska XIX w. / Rosja. Mikołaj I. 25 kopiejek = 50 groszy 1847 MW, Warszawa

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

800 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 6 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle.
W środku duża tarcza ze św. Jerzym. U dołu litery M-W
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1847

Ładny egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, dobre detale. Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Bitkin 1253

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 5,02 g Ag

Tabela stopni przebicia