Zakon Kawalerów Mieczowych. Walter von Plettenberg 1494-1535, ferding 1516, Ryga

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

350 PLN
Cena końcowa: 2 210 PLN
Przebicie: + 531 %

Aw.: Madonna z dzieciątkiem i napis.
Rw.: Tarcza herbowa z krzyżem i napis.

Ładnie zachowane detale, wiekowa patyna. Rzadka moneta.

Neumann 235

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2,81 g Ag