Zygmunt III Waza. Półtorak 1611, Bydgoszcz

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

Cena wywoławcza:
300 PLN
1 525 PLN
+ 408 %

Bardzo rzadki półtorak z omyłkową data 1611.
Resztki połysku menniczego, ładnie zachowane detale, patyna.

Kopicki (nowy) 374 (R8)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1.08 g Ag