Zygmunt III Waza. Trojak (3 grosze) 1594, Olkusz

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

80 PLN
Cena końcowa: 420 PLN
Przebicie: + 425 %

Na rewersie napis w trzecim wierszu przedzielony herbem Lewart.

Połysk menniczy, delikatna patyna. Ładnie wybity egzemplarz.

Iger O.94.9.r - nieco inna interpunkcja.

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 2.39 g Ag