Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1586, Ryga

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 240 PLN
Przebicie: + 140 %

Odmiana trojaka z małą głową króla. Na rewersie lilijki przy nominale.

Ładnie zachowane detale, połysk w tle, delikatna patyna. Nienotowane zestawienie awersu i rewersu.

Iger R.86.2.c/a (R)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2.44 g Ag