Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1586, Ryga

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

200 PLN
Cena końcowa: 500 PLN
Przebicie: + 150 %

Odmiana trojaka z małą głową króla. Na rewersie lilijki przy nominale. Interpunkcja awersu w postaci krzyżyków.

Bardzo ładny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna.

Iger R.86.2.a (R)

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 2.20 g Ag

Tabela stopni przebicia