Stefan Batory. Trojak (3 grosze) 1583, Ryga

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 155 PLN
Przebicie: + 55 %

Ładny egzemplarz, połysk menniczy w tle, patyna. Rzadszy typ monety.

Iger R.83.1.a  (R1)

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 2.39 g Ag

Aukcja 16 - sesja I
08, Września 2018