Niemcy. Brakteaty XIII/XIV w. lot 3 sztuk.

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 110 PLN
Przebicie: + 10 %

Patyna. Różne stany zachowania.

Stan zachowania:
Waga: srebro
Średnica: 20-21 mm